Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenia o naborze

Ogłoszenie o naborze - sprzątaczka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku

Wymiar zatrudnienia: 1 etat, 40 godzin tygodniowo

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony, na zastępstwo

Wymagania: punktualność, dyspozycyjność, dokładność, umiejętność w pracy w zespole.

Zakres obowiązków: sprzątanie i utrzymanie w czystości wyznaczonego rewiru w szkole

PDFOgłoszenie o naborze - SPRZĄTACZKA.pdf (215,54KB)
DOCOgłoszenie o naborze - SPRZĄTACZKA wersja dla osób niepelnosprawnych.doc (47,50KB)

Ogłoszenie o naborze - konserwator - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku

Zakres obowiązków: realizacja podstawowych napraw, usuwanie usterek, prace porządkowe w szkole oraz na terenie wokół szkoły (sprzątanie, odśnieżanie, koszenie traw), podstawowe prace malarskie i gospodarcze.

PDFOgłoszenie o naborze - konserwator.pdf (218,60KB)
DOCOgłoszenie o naborze - konserwator - wersja dla niepłenosprawnych.doc (49,00KB)

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego